Álláslehetőség

SZERVÍZMÉRNÖK (CSOMAGOLÓ ÉS EGYEDI GÉPEK)

A Bickel & Wolf Kereskedelmi Kft. nagyobbrészt gyógyszer-, élelmiszer-, és vegyipari gépek, berendezések forgalmazásával foglalkozó osztrák-magyar vállalkozás. Külföldi partnerünk (Harro Höfliger Verpackungsmaschinen GmbH.) berendezéseinek - túlnyomórészt Magyarországon történő - szervizelésére keresünk gépészmérnököt mechatronikai ismeretekkel.

Feladatok:

  • Komplex technológiai berendezések installálása üzembehelyezése,
  • Hibakeresés, diagnosztika, meghibásodások javítása,
  • Javítások és karbantartások elvégzése,
  • Gyártástámogatás szolgáltatása ügyfelek részére,
  • Ügyfelek alkalmazottainak oktatása,
  • Szoros együttműködés a német központtal és a magyar képviselettel az ajánlatok elkészítésében és bemutatásában.

Elvárások:

  • Utazási hajlandóság akár 200 nap/év, elsősorban Magyarországon és Európában, de akár világszerte is,
  • Felsőfokú műszaki végzettség, tanulmányok (gépészet és mechatronika terén),
  • Karbantartási és komplex ipari berendezések ismerete előnyt jelent,
  • Műszaki kapcsolási rajzok és műszaki leírások olvasásának képessége angol nyelven, valamint ipari berendezések mechanikai, elektronikai, pneumatikai alapismerete,
  • Jó számítástechnikai ismeret valamint modern felhasználói felülettel rendelkező és szervó hajtású rendszerek működésével kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent,
  • Magyar anyanyelv és tárgyalóképes, min. középfokú angol műszaki nyelvtudás szükséges. Német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Magas rugalmasság, önmotiváltság és önálló munkavégzési képesség limitált felügyelet mellett is,
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány és tapasztalat.

Az állásra jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajz küldésével az alábbi e-mail-címen lehet:

office@bickel-wolf.hu